Partneři

Naše aktivity významně podporují nebo nám pomáhají:

logo-msmt-140pxMinistersto školství každoročně dlouhodobě finančně podporuje činnost dětí a mládeže Českého svazu ochránců přírody na základě výběrového řízení. Současně je každoročním spoluvyhlašovatelem soutěží ČSOP Zlatý list a Ekologická olympiáda.  

lesycr-logo-barva-sirka-120pxLesy České republiky s. p. spolupracují s Českým svaz ochránců přírody již od roku 1998. Vzájemná a dlouhodobá spolupráce na poli ochrany přírody a ekologické výchovy se odráží v řadě projektů. Lesy ČR, s. p. mimo jiné podporují dlouhodobě i soutěže Zlatý list a Ekologická olympiáda a činnost oddílů mladých ochránců přírody.

Společnost NET4GAS je generálním partnerem Českého svazu ochránců přírody od roku 2007, podporuje i další projekty, pro které motto „Blíž přírodě“ je významnou součástí trvale udržitelného rozvoje. Podrobné informace o otevřených lokalitách i dalších přírodních zajímavostech či tipy na výlet představuje veřejnosti na stránkách www.blizprirode.cz. V rámci spolupráce s ČSOP podporuje i tradiční přírodovědné soutěže pro děti a mládež Zlatý list a Ekologická olympiáda.

 

praha-logoHlavní město Praha významně podporuje naše pražské oddíly i aktivity na pražské krajské úrovni, jako jsou pražská kola soutěží ČSOP a další aktivity.

 

 

Logo ČRDM Česká rada dětí a mládeže podporuje aktivity všech sdružení pracujících s dětmi a mládeží a pomáhá jim vytvářet podmínky pro tuto práci.    

 

 

logo-lesni-svetPomůcky a vybavení pro lesní pedagogiku a ekologickou výchovu. Dřevěné reklamní a dárkové předměty. Návrhy a realizace výukových center (exteriér, interiér, naučné stezky).


Děkujeme!